.

.

Пастир Regent Серија 2-1/2 Дијаметар Полиолефин Тркала Вртливата Рициново, 5/16 Дијаметар x 3/4 Должина UNC18 Навој Матични, 95 кг Капацитет, Цинк Заврши

Пастир Regent Серија 2-1/2 Дијаметар Полиолефин Тркала Вртливата Рициново, 5/16 Дијаметар x 3/4 Должина UNC18

мислење на клиентот:

DEN 448.32
Достапност
Во достапна форма

Цинк позлатен заврши.Топлина третираат raceways за зголемена отпорност на абење.Идеален за тела, коли, институционални опрема, медицинска опрема и мебел.Ro HS согласност.Произведено во САД.Пастир Regent серија полиолефин тркала UNC18 навој матични вртливата рициново.Цинк заврши.Произведено во САД, ова многу популарна светло должност тркала рициново серија е сигурно да се надмине вашата мобилност очекувања.На Regent серија е исто така целосно топлина третираат, која обезбедува продолжен мобилност живот побарувачка за вашиот производ.Се осигура дека ќе го добиете најдобриот квалитет, испорака, и вредноста за вашата мобилност потреби со Пастир Regent серија.Идеален за тела, коли, институционални опрема, медицинска опрема и мебел.Ro HS согласност.Octagon за миење на навој матични за лесна инсталација.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите