.

.

Женска Мода Блузи О Вратот Кратко Sleeve Печати Солидна, Обичните T-Shirt Лабава Блуза Tee Плус Големина Кошули 2022 Лето Графички Tee

Женска Мода Блузи О Вратот Кратко Sleeve Печати Солидна, Обичните T-Shirt Лабава Блуза Tee Плус Големина Кошули

мислење на клиентот:

DEN 816.00
Достапност
Во достапна форма

100% Полиестер. ❥❥[Производ]❧Женска Мода Блузи О Вратот Кратко Sleeve Печати Солидна, Обичните T-Shirt Лабава Блуза Tee Плус Големина Кошули 2022 Лето Графички Tee.☘. ❥❥[Материјал]❧мода блузи, за жени секојдневен лето,која направен од висок квалитет на полиестер,ткаенина е мека,растеглив,дише и удобен за носење,совршен за пролет,лето и есен.☘. ❥❥[Occassions]❧т-маица за жените секојдневен лето,совршен за на отворено,спорт,одмор,плажа,патување,забава,клуб,саем,коктел, трчање,џогирање,тренингот,дневна,секојдневен streetwear и така натаму.☘. ❥❥[Сорти]❧различни бои и стилови се достапни,како за денот на вљубените блузи, за жени,секојдневен печатење на маици,резервоарот блузи, за жени,тренингот кошули,camisoles за жените,вест блуза,без ракави чипка блузи,куси ракави блузи, за жени секојдневен лето,2022 пролет т-маици,плус големина блузи, за жени,култури блузи, за жени,ладно рамо блузи, за жени и така натаму.☘. ❥❥[Услуга]❧ве Молиме проверете ја големината на табелата пред цел.Ако не сте сигурни за големината,или било какви други прашања,ве молиме испратете порака до нас,ние сме среќни да помогнеме.☘. ❤❤Производи : Блузи, за жени пролет лето❤❤Пол : Жените❤❤Прилики : Дневно,повремено,партија,клуб,отворен,спорт,патува,плажа streetwear,празник.❤❤Материјал : висококвалитетен полиестер,мека,растеглив,дише и удобно.❤❤Стил : Секси❤❤Ракави : Краток ракав/ракави❤❤Дебелина : Стандард❤❤Како да се мијат : Рака мие Ладно,Висат или Линија Сува❤❤Кога ќе се добие : 10-20 дена❤❤Услуга : Ако ви треба помош,ве молиме ги споделите со нас преку е-маил,ние ќе ви помогнеме во рок од 24 часа,и ви посакувам среќеншопинг.❤❤Она што ќе добиете : 1 КОМПЈУТЕР блузи, за жени секојдневен лето❤клучни Зборови❤(плус големина блузи, за жени dressy секси падне 3x исечете долг ракав секојдневен трендовски црна тренингот лабава одговара sequin партија вечер 3/4 краток 2021 домот boho работа tunics т-кошула за жените божиќ oversizes графички v деколте, долг ракав oversides гроздобер смешни жени и мажи тренингот резервоарот блузи, за жени со висок врат одмор со зборовите смешно црна чипка y2k секси црвена исече опремени undershirt ребрести бел памук camisoles за жени со чипка намали сатен cami блузи, за жени секси чипка исече трендовски плус големина тинејџерски девојки исечете жените блузи и блузи dressy секојдневен божиќ за секси падне работа ноќ смешно денот на вљубените денот на вљубените подароци за денот на вљубените присутни денот на вљубените блузи, за жени женска блузи dressy секојдневен падне долг ракав 2021 божиќ зима краток женска маици со графички tees лабава одговара краток ракав памук плус големина секојдневен смешно црна гроздобер долго за leggins т-маица фустани коленото должина женска кошули и блузи plaid за leggings dressy секојдневен v вратот женска џемпери падне 2021 трендовски симпатична).

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите