.

.

Амазон Основите Сликари Лента, 1.88 x 180', 6 Ролни

Амазон Основите Сликари Лента, 1.88 x 180', 6 Ролни

мислење на клиентот:

DEN 688.56
Достапност
Во достапна форма

6-пакет на затворен сликар е лента им помага на заштита на ѕидовите, вратите, и други површини кога сликарство.Направени од сина палачинка хартија со акрил-лепило назад за безбедно сместување; солзи лесно од рака.УВ-отпорни и сончева светлина-отпорни, на снимката може да се примени на жешките летни денови и/или на директна сончева светлина.Може безбедно да се отстранат до 14 дена—нема да го оштети површини или остави леплива остатоци.Мерки 1.88 инчи од 180 метри кога unrolled; поддржан од страна на Основите 1-година ограничена гаранција.Опис на производот Основите Сликари Лента, 1.88" x 180', 6 Ролни Од Производителот Основи.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите