.

.

Nashua Малтер Про Маскирање Лента, 55 m Должина, 48 mm Ширина, Црвена

Nashua Малтер Про Маскирање Лента, 55 m Должина, 48 mm Ширина, Црвена

мислење на клиентот:

DEN 262.80
Достапност
Во достапна форма

УВ и временските отпорни.Се придржува до малтер, бетон, дрво, метал и на пластични површини. 30-ден се чисти ослободување.Безбедно да се користи во директна сончева светлина.Мерки 55-метри должина од 48-милиметри ширина.Nashua Малтер Про маскирање лента.УВ и временските отпорни.Се придржува до малтер, бетон, дрво, метал и на пластични површини. 30-ден се чисти ослободување.Безбедно да се користи во директна сончева светлина.Мерки 55-метри должина од 48-милиметри ширина.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите