.

.

3M 200 LD-0.933-500 Комунални Цел Хартиена Трака - 0.933 Кругови, Палачинка Хартија, Природни (Пакување од 500)

3M 200 LD-0.933-500 Комунални Цел Хартиена Трака - 0.933 Кругови, Палачинка Хартија, Природни (Пакување од 500)

мислење на клиентот:

DEN 124.56
Достапност
Во достапна форма

Најдобро за не-критички маскирање, држи, занимаваат и запечатување.Изградени со гума лепило за силна инстант лепливоста.Отпорен на кревање и виткање.Лесен за ракување и релаксирање.Внатрешна употреба лента.Tape Case Комунални Цел Хартиена Трака-Конвертира од 3 M 200-е 4.4 мили природни обоени палачинка хартија лента со гума лепило.Овој притисок осетлив лента е компатибилен со широк спектар на површини што го прави применлив за неколку некритички се наслика маскирање или општа намена стопанство, занимаваат, и затворање на апликации.Оваа лента карактеристики специјално дизајнирани палачинка хартија поддршка што има лесно ракување, релаксирање, нагон за чешање на окото и раката додека отпор slivering.Наменет за внатрешна апликации.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите