.

.

КОЖЕН 24 Комбо Пакет Колаген Суштината Полно Лице Лицето Маска Лист - Крајната Врховниот Колекција за Секоја Состојба на Кожата ден на Ден Кожата се Однесува. Природ

КОЖЕН 24 Комбо Пакет Колаген Суштината Полно Лице Лицето Маска Лист - Крајната Врховниот Колекција за Секоја

мислење на клиентот:

DEN 1860.00
Достапност
Во достапна форма

Кожен Кореја колаген суштината полно лице лицето маска лист 24 комбо пакет. 24 различни видови на лицето маска ќе им помогне на вашата кожа повеќе здрави, јасно и еластична (како на сликата).Содржи витамин Е и колаген кој ги држи вашите уморни и кожата жив и здрав.Со добар квалитет се чувствува натопени со разни минерали, и состојки се користи за ефективна апсорпција.Датумот се прикажува на пакетот НЕ е рокот на траење.Тоа е произведен датум.Растенијата-изведен состојки.Произведени без суровост.Направени во Кореја.Веднаш хидрира и освежува.Не-леплива.Се минимизира оштетување на кожата.Одлична почитување.Брза апсорпција.Дише листови.Ние разбираме дека типови на кожа се менува во зависност од животната средина, возраста и начинот на живот.Без оглед на вашиот тип кожа е сува, комбинација, акни склони, уморни или стареење, искуство разликата со нашите 16 комбо колекција.Сите 16 Лист маска рецепти се РАЗВИЕНИ и произведени ВО КОРЕЈА, со КОРИСТЕЊЕ на повеќето природни екстракти.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите