.

.

BlueSnail Бамбус Quilted Подебели Водоотпорен Менување На Подлога Облоги, 3 Count (Сива)

BlueSnail Бамбус Quilted Подебели Водоотпорен Менување На Подлога Облоги, 3 Count (Сива)

мислење на клиентот:

DEN 382.80
Достапност
Во достапна форма

Лице : 100% полиестер. 1. МНОГУ АБСОРБЕНТА 4 СЛОЕВИ & СВИЛЕН-КАКО МЕКА СООЧИ - Quilted дизајн на овие бели toppers се осигура дека во воздухот е заробена кој дава мек и удобен се чувствуваат.Органските Бамбус Rayon влакна е природно круг & мазни, па оттука НЕМА ОСТРИ ПОТТИЦИ за ДА ЈА ИРИТИРААТ БЕБЕШКА КОЖА.Ова ја прави нашата модерна облоги совршен партнер за вашето доенче со чувствителна кожа. 2.ОБНОВЛИВИ & ИЗДРЖЛИВИ - МАШИНА ПЕРАТ & ФЕН ПРИЈАТЕЛСКИ.Тоа е повеќе економски и еколошки од купување на расположливиот облоги. 3.ЕКСТРА ЗАШТИТА-Лагер помага со неуредна промени, обезбедување дополнителна заштита. 4.ПОДОЛГО ВРЕМЕ ЗА БЕБЕ ДА НАДРАСНУВААТ ОБЛОГИ - Нашите облоги имаат многу великодушни големина од 13" x 27", Овој заштитник опфаќа вашиот менување пелена влошки,кои се вклопува сите стандардна големина менување на подлога. 5.ЕКО & ВОДООТПОРЕН-, На ДИШЕ ВОДООТПОРЕН слој е направен од ЕКО TPU и ВИНИЛ СЛОБОДНИ.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите