.

.

Clinique Влага Пренапони во текот на ноќта Маска, 2.5 oz Патување Големина

Clinique Влага Пренапони во текот на ноќта Маска, 2.5 oz Патување Големина

мислење на клиентот:

DEN 95.76
Достапност
Во достапна форма

За Сите Типови На Кожа.Алергија Тестирани. 100% Мирис Слободни.Масло-Слободни.Не-Acnegenic.Ophthalmologist Тестирани. 2.5 oz / 75 мл.Патување Големина.Ознаката "Не за индивидуални продажба".Unboxed.Крем, масло бесплатни лицето маска длабоко moisturizes додека спиеш.Wake up на dewy сјај во утринските часови.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите