.

.

Bacati - Точки/pin Ленти Жолта Pin Точки Менување на Подлога Маска

Bacati - Точки/pin Ленти Жолта Pin Точки Менување на Подлога Маска

мислење на клиентот:

DEN 479.52
Достапност
Во достапна форма

Можете да креирате вашиот новороденчињата расадник во уникатен светилиште со толку многу можности и додатоци за да изберат од : .Големина : 45 х 45".Секогаш чувајте неколку бенефиции при рака во случај на протекување и несреќи.Машина Перат со инструкции за секој објект за згрижување.Tee Пишам да се задржи вашето дете среќни и разиграни.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба. 4 Парче деца постелнина сетови, 3 Парче деца чаршаф сетови, декември перница, Мемо Одбор, Бебе Активност Салата, quilted менување на подлога опфаќа, Медицинска Перница и се Покрива, Tee Пишам, 2 пакет краток страна креветчето железнички опфаќа, итн располагање да ги купите одделно од Bacati. 100% памук percale ткаенина 200 Нишка се Брои.Деца Нап мат за дневните, патување или sleepovers во баби и дедовци.Таа има повеќе намени; како burp крпа, стомакот време ќебе, нега и шетач маска, менување на подлога капак и многу повеќе.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија. 100% Памук percale ткаенини кои се најдобро за вашиот детето кожата.Во соработка со Bacati производи во иста шема, или да се меша и натпревар за избор.Постојат многу други координирање на додатоци за да го купите одделно во оваа Bacati Emma Племенски Корални/Морнарица Постелнина Колекции за да се направи вашиот детето расадник изгледа единствен, стилски и шик вклучувајќи и повеќе опции на креветчето/дете кревет листови, завеси,прозорец valance, 3 избор на креветчето/дете кревет здолништа, 3 избор на кадифен ќебиња, 10 Парче креветчето поставува со Браник Подлога, со Една Долга Страна Креветчето Железнички Маска, 3 избори за креветчето опремени листови, чување деца, вклучувајќи бебе соба за Складирање Caddy, Забавува, Играчка Градите, Складирање Totes во повеќе големини,4 Парче деца постелнина сетови, 3 Парче деца чаршаф сетови, декември перница, Мемо Одбор, Бебе Активност Салата, quilted менување на подлога опфаќа, Медицинска Перница и се Покрива, Tee Пишам, 2 пакет краток страна креветчето железнички опфаќа, итн располагање да ги купите одделно од Bacati.Види целиот остатокот од Bacati Колекции за бескрајни Микс N натпревар можности.Овие ќебиња се лесни, Отворен Ткаат, Prewashed мека памучна swaddling ќебе Дише; помага во намалување на ризикот од прегревање, идеален за потоплите клими.Деца лист поставување на располагање да ги купите одделно за во меѓу перење.Заврши вашето бебе во топлина со оваа супер меки Bacati - Муслин Swaddling Ќебиња сет од 4.Лесно да се отстрани, се мијат и го стави назад, својата lifesaver што не можат да имаат дури и реализирани ви е потребно.Неговата машина перат и станува помек со секое миење.Лесно да се отстрани, се мијат и го стави назад.Мали складирање tote 10 x 10 x 10 инчи s пелена должност и капење потребите се организираат и се на дофат во секое време.Можете да креирате вашиот новороденчињата расадник во уникатен светилиште со толку многу можности и додатоци за да изберат од : .Машина Перат со инструкции за секоја ставка за care100% Памук percale ткаенини кои се најдобро за вашиот детето кожата.Креветчето листови во повеќе избори на Bacati Отпечатоци, Потпис, како и солидна сива достапни за купување, како дополнителни листови додека валкани еден е во перална.Ткаенина е 100% памук percale поместена со полиестер пополнување со quilting, обезбедување оптимална комбинација на трајност, убавина, breathability, и леснотија на заштита; машина за миење и сува.Кој подоцна може да се конвертира во читање или активност или изведба јадење.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба. Печатени на чиста бела позадина.Тоа координира и со Bacati Точки/Ленти Сива/Жолта Постелнина Колекција.Bacati - Точки/pin Ленти Жолта Pin Точки Менување на Подлога Капак.Тоа е chorded работ да го направите да изгледа слика совршено и одговара на подлога совршено.Види целиот остатокот од Bacati - Точки/Pin Ленти Сива боја/Бела/Жолта Колекција за бескрајни Микс N натпревар можности.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите