.

.

DNJ OP314 Масло Пумпа Времето Покритие за 00-17, ГМ, Saab, Сатурн, Buick, Chevrolet, Oldsmobile, Pontiac/Јон, Небото, LS1, LW1, L100, Vue, Verano, Терен, L4/ 2.0 L-2.4 L/ DOHC, 16V, 1998cc, 2198cc, 122cid

DNJ OP314 Масло Пумпа Времето Покритие за 00-17, ГМ, Saab, Сатурн, Buick, Chevrolet, Oldsmobile, Pontiac/Јон,

мислење на клиентот:

DEN 3023.76
Достапност
Во достапна форма

ОВА Е СОСЕМА НОВО : DNJ® Пумпа за Масло.ОДГОВАРА : 00-17 Chevrolet, GMC 2.0 L-2.4 L L4 DOHC Природно Aspirated, Turbocharged, Supercharged ЛЕА,LUK,LHU,LAF,B207 R,A20 NFT,B207 L.FITMENT БЕЛЕШКИ : Вклучува Времето Капак.DNJ Мотор Компоненти е целосна линија на услуги на Домашни & Јапонски мотор делови за автомобили и камиони.Ние внимателно одбрани DNJ Мотор Компоненти како единствена услуги.DNJ има 30+ години досие за квалитет, искуство и доверба.Тоа го прави смисла за нас за да го носат бренд кој ќе ни помогне да заработите лојалноста на клиентите и на долг рок.Дел # : OP314 Состојба : Нова Гаранција Тип : 1 година или 12,000-миле DNJ® ограничена гаранција Ова е сосема нов DNJ® Масло Пумпа одговара : 00-17 Chevrolet, GMC 2.0 L-2.4 L L4 DOHC Природно Aspirated, Turbocharged, Supercharged Fitment Белешки : Вклучува Времето Поклопецот на Моторот Ознака : ЛЕА,LUK,LHU,LAF,B207 R,A20 NFT,B207 L Сите DNJ® Делови носат ограничен 12-месечен или 12,000-миле гаранција која се јавува прв.Оваа гаранција е ограничена на замена на неисправни производи само.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите