.

.

FitFlop Жените Chrissie Shearling Пантофли

FitFlop Жените Chrissie Shearling Пантофли

мислење на клиентот:

DEN 1751.52
Достапност
Во достапна форма

100% Велур.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу not_applicable од лак.на Fit Flop е ултра-светлина, ергономски облик i Qushion midsoles за сите-ден удобност.просек (ширина) се вклопуваат.направени од воздушеста пена, со влијание перници за екстра амортизирање на пета и forefoot.третирани со 3 M Scotchgard за вода repellence.пријатна сите-shearling поставата и footbed.Модерна, минимално, majorly светлина и удобен – овие зависност малку влечки беа направени за lounging во стил.Тука во богатите велур, оваа верзија карактеристики атмосфера, ултра-меки shearling обвивка, еден-парче, тивко поместена горен дел и Fit Flop ултра-елегантен, featherlight, ергономски облик перница midsole.Се лизга на нив и можеби никогаш не сакаат да ја напушти куќата.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите