.

.

QICHA Жените Маскара Сјајна и Долго Маскара Пот-Доказ Долготрајни Виткање Дебела Не Да ги Тргнеме Шминка на Очите Убавина Шминка

QICHA Жените Маскара Сјајна и Долго Маскара Пот-Доказ Долготрајни Виткање Дебела Не Да ги Тргнеме Шминка на

мислење на клиентот:

DEN 63.84
Достапност
Во достапна форма

★Маскара ви овозможува да имате светли очи и ослободување вашиот шарм.Уште поважно, може да имаат различни емоции оваа недела да се издвоите од толпата. ★Многу фини четка главата, точни фати, земајќи ги во предвид долните трепки и тенки и кратки спиење коса, точни бране, не лепливоста, чистење и освежување. ★Тоа е очигледно корени и не е лесно да се кондензација.Тоа се прави на carnauba восок и може брзо да се крена и облик, со четка.Мека, лесно да се во боја, брзо сушење, филм формирање и формирање, креирање на три-димензионални кадрава и убави трепки. ★Водоотпорен и пот доказ, не се плаши од вртоглавица боење, издржлив и не е лесно да се вртоглавица боење, водоотпорен и не е лесно да се отстрани шминка.Додадете високо отпорен на вода полимер да се заврши трепките и намалување на вртоглавица. ★Применливи прилики : многу погодни за лица, шминка емисии, настапи во живо, танц партии, танц партии и свадба шминка.Сјајна И Долго Маскара, Пот-Доказ, Долго-Траен Виткање, Дебели, Не е Лесно Да се, Не Да ги Тргнеме Шминка, Око за Убавина Шминка Производ продажба точка Производот категорија : Маскара Боја : Црна Спецификација : нормален спецификации за Специјални намени, козметика : Нема Веднаш густи и долги трепки : Свилен тенки маскара, дебела црна, брзо филм формирање, веднаш може да се создаде густи и долги трепки, зголемување на очите, и направи очи повеќе привлечни и завиткан.Природно трае во текот на целиот ден : анти-дупка со маскара, како што се природни трепки по барањето, е многу природна, може да трае цел ден, многу долго-траен, дури и ако сте зафатени, се случува надвор, не мора да се грижите за тоа лупено off.Тоа е лесен за употреба и многу мали.Тоа е исто така многу погодни да се носат.и дупка со-доказ без агломерација : функцијата ви овозможува да не влијае на составот на вашите трепки кога врне или пливање.Тоа ќе не дамка или agglomerate кога се изложени на вода, чување на оригиналната навивам држава.Тоа е добар избор за девојки кои сакаат вода забава.Нежна и не-алергиски : свилата eyelash влакна е направен од природни благи состојки, кои се многу удобен и сигурен, погоден за секојдневна употреба, не се склони кон алергии, се безбедни за употреба, безбедно и пријателски да се чувствителни очи и wearers.Лесно да се примени и истовар : Влакна маскара може да се примени и лесно отстранети во рок од неколку минути.Тоа не презема многу време.Препорачливо е да користите шминка смена или лицето чистење едноставно да го измиете.Тоа не е лесно да се остави други супстанции и го задржи очите чисти и светли.Производ содржи батерии 1x маскара.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите