.

.

SexFlesh Писан Чад Машки Љубовта Кукла | Дилдо и Торзото Комбо, Направени за Јава, со Реални Детали со Ребрести Анален Тунелот, 1 Count (Пакување од 1) (AD922)

SexFlesh Писан Чад Машки Љубовта Кукла | Дилдо и Торзото Комбо, Направени за Јава, со Реални Детали со Ребрести

мислење на клиентот:

DEN 4798.80
Достапност
Во достапна форма

Направи да се Прошетаат : Постават Чад надолу за ноќта на диви коњи; оваа корисна малку торзото е направен за оние кои сакаат да се биде на врвот, додека тие си играат; го Користите Чад во комбинација со вашите омилени вибратор за дури и повеќе забава.Bendable Донг : Чад е пакет е дарежлив во големина, со 8 инчи на meaty, мачна добрина за тебе да се прошетаат; кревет и позиција на неговата дилдо и да се најде она што се работи најдобро за вас.Станот База : Чад има рамен грб кој ја чува него стабилна на душеци, каучи, и подови, па можете да се вози толку тешко како што сакате.Meaty и Мека : Дизајнирани со една фирма внатрешното јадро и мека надворешниот слој за реална се чувствуваат во ваши раце и на вашето тело, Чад е искинале мускулите се тврди и меки во сите вистинските места.Мерења : 18 инчи во должина, 15 инчи во ширина, 5.5 инчи во висина.Дилдо мерки 8 инчи во должина и 2 инчи во дијаметар.Писан Чад има искинале тела и огромен род!Малку помали од животот големина, тој се уште спортски голем, bendable петел дека е текстура да се молам.Неговата veined, girthy окно е над 8 инчи на топло, мачна петел дека е подготвена и чека за некои внимание.Можете да impale себе си на неговиот кур или ream неговите тесни розова кретену, тоа е до вас!Со цврста core завиткани во мека надворешниот слој, тој има стратешки мекост и тврдост во сите вистинските места, за ултра реални чувство на месо лизгачки над затегнат мускулите.Рамна база ви овозможува да фунти толку тешко како што сакате, и неговата помала големина им овозможува на него да се премести и чуваат со леснотија.Ребрести анален тунелот и преку дупка прави Чад лесен за употреба и чиста.Се занесе во Чад на вашиот сопствен или возење него пред вашиот љубовник за откачен тројка фантазија!Мерења : 18 инчи во должина, 15 инчи во ширина, 5.5 инчи во висина.Дилдо мерки 8 инчи во должина и 2 инчи во дијаметар Материјал : TPE Боја : Месо Забелешка : Мало пакување се состои од обична кафеава кутија.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите