.

.

Елементи 79mm Цигара Возен Машина, Ролери

Елементи 79mm Цигара Возен Машина, Ролери

мислење на клиентот:

DEN 141.36
Достапност
Во достапна форма

За 78mm 1.25 Возен Трудови.Акрилик Изградба.Резервни ракав вклучени.Оваа Премија 79mm Цигара Возен Машина е златен стандард во лабава тутун тркалање машини.Особено дизајниран да се вклопуваат 78mm - 79mm трудови.Управува со едноставни 4 чекори, можете да се постигне квалитет и конзистентност не можете да добиете со традиционалните рака возен метод.Резултатот е совршено валани цигара во секое време, со максимална smokibility, минимум напор и да потроши малку тутун.За Хартија Големина : 78mm-79mm Изградба : Акрил.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите