.

.

Cornesty Рачни Машина за Шиење Мини Електрична Машина за Шиење за Почетници Возрасни Cordless Шиење Алатка Преносни Mending Машина DIY Облека Ткаенини Cutains Брза Поправка и Бод

Cornesty Рачни Машина за Шиење Мини Електрична Машина за Шиење за Почетници Возрасни Cordless Шиење Алатка Преносни

мислење на клиентот:

DEN 472.56
Достапност
Во достапна форма

[DIY Алатка]Можете да ја користите оваа машина за шиење да се направи вашиот сопствен handkerchiefs, престилки, pillowcases, и DIY занаети. [Корисни]Можете лесно може да се реши за шиење проблем кога ќе се сретне со таквиот проблем на облека ненадејно исклучување, што е многу погодно. [Две Напојување]Можете директно да ги користите 4*АА батерии(не се вклучени) за напојување или да користите директна струја(полнење кабел не се вклучени).Можете да изберете во зависност од вашите потреби. [Одличен Подарок]Рачни машина за шиење може совршено да се реши мали шиење проблеми, а вие може да го даде на вашите пријатели и семејството. [Широко Применливи]преносни машина за шиење е добар помошник за живот, погоден за домашни, патувања, итн.Опис : мали апарати за домаќинство машина за шиење е погодна за ткаенини, облека, панталони, фармерки, маици, завеси, и на ѕид hangings.Почетници, исто така може да го користите, може да се прават DIY креации, шиење мали облека, handkerchiefs, итн.Алатките се заврши, можете да ги користите директно, без купување на други работи.Карактеристики : [DIY Алатка]Можете да ја користите оваа машина за шиење да се направи вашиот сопствен handkerchiefs, престилки, pillowcases, и DIY занаети. [Корисни]Можете лесно може да се реши за шиење проблем кога ќе се сретне со таквиот проблем на облека ненадејно исклучување, што е многу погодно. [Две Напојување]Можете директно да ги користите 4*АА батерии(не се вклучени) за напојување или да користите директна струја(полнење кабел не се вклучени).Можете да изберете во зависност од вашите потреби. [Одличен Подарок]Рачни машина за шиење може совршено да се реши мали шиење проблеми, а вие може да го даде на вашите пријатели и семејството. [Широко Применливи]преносни машина за шиење е добар помошник за живот, погоден за домашни, патувања, итн.Спецификации : Боја : Црвен Материјал : ABS Стил : Практична Батерија : 4*АА Батерии (Не се Вклучени) Повод : Дома, Хотел, Училишниот Објект Големина : 24.5*4.5*7cm / 9.64*1.77*2.75 инчен Пакет Големина : 26.7*12.7*6.5 cm / 10.51*5*2.55 инчен Пакет Тежина : 450g / 0.99 lb Пакет Листа : 1 * Рачни Машина за Шиење 1 * Додатоци (Ножици и мерење лента се испраќаат по случаен бои) 1 * англиски Упатството за Корисникот.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите