.

.

UIZSDIUZ Завртка Челик Никел Позлатен Филипс Крстот Круг Пан Главата со Подлога Завртка Метрички Навој Pc Случај Машина Завртка со Миење Дрвени Завртки (Боја : M2 (Миење 5?

UIZSDIUZ Завртка Челик Никел Позлатен Филипс Крстот Круг Пан Главата со Подлога Завртка Метрички Навој Pc Случај

мислење на клиентот:

DEN 2088.00
Достапност
Во достапна форма

Корозија и ' рѓа отпор, издржливи.Големината и количината може да биде избран од себе за подобро да одговара на вашите потреби.На завртката е прецизно изработени од високо квалитетен челик материјал.Таа има висока јачина и жилавост.На завртката не е лесно да се падна.Површината на нашата машина завртки претрпе комплекс анти-оксидација третман за да се направи завртки убава, рѓа-доказ, корозија-отпорни и долг животен век.Животната средина и токсични-слободни.може да се користат во сите видови на прецизни машини, инструменти класифицирани, електронски производи, апарати за домаќинство, комуникациски производи, брави, светла, светла, играчки, итн.дома renovation Detail : ● DIY Материјали : Металугрија● Завртка Тип : Машина Завртки● Вози Стил : Филипс● Материјал : Железо● Раководител Стил : Round Has добра отпорност на корозија.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите