.

.

Acxico 2 парчиња 50mm Смола Уметност Килибар Восок Топката за Масажа Кристал Сфера Лекување за Фитнес

Acxico 2 парчиња 50mm Смола Уметност Килибар Восок Топката за Масажа Кристал Сфера Лекување за Фитнес

мислење на клиентот:

DEN 455.76
Достапност
Во достапна форма

Материјал : Смола.Големина : околу 50mm Кол(1inch=25.4 mm).Одличен подарок за вашите пријатели, семејство или љубов оние!.Пакет се Вклучени : 2 парчиња 50mm Смола Уметност Килибар Восок Топката за Масажа Кристал Сфера Лекување за Фитнес(Ако има било какви проблеми со производот, ве молиме да ни испрати слики.Кажете ни повеќе детали во врска со овој проблем.).Ви благодарам многу за вашиот купување од нашата продавница.Било какви прашања ,ве молиме да бидат слободни да контакт.Единица брои тип : Унца. 50mm Смола Уметност Килибар Восок Топката за Масажа Кристал Сфера Лекување за Fitness Description : Овој пат почестен лек.Во прилог на разрешување на стресот, Кинески Здравствени Топки, исто така познат како Baoding Топки се познати за подобрување на зглобовите, циркулацијата на крвта, спиењето, и меморија.Две или повеќе Baoding топки се ротира repetitively во рака за да се подобри прирачник умешност и сила, и тие се, исто така, рече дека за да помогне во повреда обновување.Одличен подарок за вашите пријатели, семејство или љубов оние!100 проценти нови и високо quality Material : Resin Size : 50mm (1inch=25.4 mm)Тежина : 160g (1 LB=453.59 g)Боја : Како на сликата shows Quantity : 2 Pcs Note : осветленост и различни монитори може да causethe бојата на објектот во слика малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е+/-1-3cm.Ние високо го цениме сите custome rsopinions да improvethe продажба, исто така, ако нешто ви се незадоволни, ве молиме контактирајте со нас за веројатно најдобро решение.Ви благодариме!Пакет се Вклучени : 2 парчиња 50mm Смола Уметност Килибар Восок Топката за Масажа Кристал Сфера Лекување за Фитнес(Ако има било какви проблеми со производот, ве молиме да ни испрати слики.Кажете ни повеќе детали во врска со овој проблем).

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите