.

.

Црна Кањонот Kudzu & Крем Масажа Гел, 8 Мл

Црна Кањонот Kudzu & Крем Масажа Гел, 8 Мл

мислење на клиентот:

DEN 407.28
Достапност
Во достапна форма

Мирис : Kudzu (слатка флорални, со лиснато нијанси на крем на база, која е одлична за уникатно свежи мешавина).Црна Кањонот комерцијални одделение масажа масло.Длабоко продира со супериорен планирам.Достапни во 100 мирис опции.Состојки : Минерални Масла, Соја Масло, Caprylic Capric Триглицериди, Витамин Е (Tocopheryl Ацетат), Мирис. 8 Мл Шише.Мирис : Kudzu (слатка флорални, со лиснато нијанси на крем на база, која е одлична за уникатно свежи мешавина).

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите