.

.

Среќен Роденден Џамбо Мартини Toasting Првенство Партија Декорација Keepsake Подарок

Среќен Роденден Џамбо Мартини Toasting Првенство Партија Декорација Keepsake Подарок

мислење на клиентот:

DEN 598.80
Достапност
Во достапна форма

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ONLINEPARTYCENTER!!!Забавата започнува овде!.Среќен Роденден Џамбо Мартини Toasting Првенство Партија Декорација Keepsake Подарок.Опис на производот : го Прослават вашиот роденден со ТРЕСОК!со овој Среќен Роденден Мартини toasting првенство.Го прослават вашиот посебен ден!Уживајте со добро здравје и долговечност.Вклучува : 1 Пластични мартини чаша.Среќен Роденден Џамбо Мартини Toasting Стаклена Чаша Партија Декорација Keepsake Подарок.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите