.

.

YARNOW Печурки Форма Коктел Чаша Креативни Стакло Goblet Новина Пијат Чаша Јасно Десерт сладолед Првенство Decoative Мартини Чаша за Бар Дома 280ml

YARNOW Печурки Форма Коктел Чаша Креативни Стакло Goblet Новина Пијат Чаша Јасно Десерт сладолед Првенство Decoative

мислење на клиентот:

DEN 840.00
Достапност
Во достапна форма

1pc Креативни Коктел Чаша Печурки Коктел Чаша Пијалок Првенство ( Транспарентна ).Десерт Служат Првенство Стилски Чаша Вода Чаша Пијалок Кригла Кафе Кригла Деликатна Млеко Чаша.Зачудувачки старомодни коктел чаша сет со безвременски дизајн.Не само чаша, но исто така и на дело.стакло се потешки од други и ви дава вистинско чувство на сила и substantiality, Тие се практично трајни и машина за миење садови безбедно, исто така, доволно издржливи за да ја задржи својата искра за многу години да дојде.совршен за свадба, роденден, и годишнината подароци, исто така, може да се користи како високо - одделение стакло во домот.Опис Печурки Форма Коктел Чаша Креативни Стакло Goblet Новина Пијат Чаша Јасно Десерт сладолед Првенство Decoative Мартини Очила за Бар Дома Карактеристики - Димензии : 5. 50 X5. 50 X12. 00cm; 2. 16 X2. 16 X4. 72inch - Боја : Транспарентна - Материјал : Стакло. - Капацитет : 280ml Пакет Вклучувајќи 1 x Коктел Чаша.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите