.

.

Dsxnklnd 1 Пакет Нерѓосувачки Челик Материјал Купот Мартини Очила Челик Shatterproof Метал Коктел-Чаши Трајни Потрошни Уникатен (Сребрена), 3.07x6.29inch

Dsxnklnd 1 Пакет Нерѓосувачки Челик Материјал Купот Мартини Очила Челик Shatterproof Метал Коктел-Чаши Трајни

мислење на клиентот:

DEN 314.16
Достапност
Во достапна форма

Пластични или акрил може да не одговараат да се чисти, јасни нерѓосувачки челик.Кампување, glamping, базен и патио се сите добро се вклопуваат.Космосот, капки лимон, маргаритите, daiquiris, нане juleps, manhattens, chocolatinis.Дури и ракчиња коктели, ceviche, сладолед шербет направи овие уникатни и разновиден.Направени од високо квалитетна храна одделение од нерѓосувачки челик материјал никогаш нема да се скрши.Тие се совршена големина за мартини чаша.Ќе има само на точниот износ на просторот помеѓу вашиот пијалок и рамката за да се спречи одлевање.Тие се лесно да се чисти, shatterproof и да им помогне одржите вашиот пијат ладна малку подолго.Дури и стави ги во замрзнувач за некој дури и ладилникот искуство. 100% сосема нов и висок квалитет, Направени од високо квалитетна храна одделение од нерѓосувачки челик материјал никогаш нема да се скрши.Тие се лесно да се чисти, shatterproof и да им помогне одржите вашиот пијат ладна малку подолго.Дури и стави ги во замрзнувач за некој дури и ладилникот искуство.Тие се совршена големина за мартини чаша.Ќе има само на точниот износ на просторот помеѓу вашиот пијалок и рамката за да се спречи одлевање.Пластични или акрил може да не одговараат да се чисти, јасни нерѓосувачки челик.Кампување, glamping, базен и патио се сите добро се вклопуваат.Космосот, капки лимон, маргаритите, daiquiris, нане juleps, manhattens, chocolatinis.Дури и ракчиња коктели, ceviche, сладолед шербет направи овие уникатни и разновиден.Пакетот Вклучува : 1x Goblet Спецификации : Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Боја : Златна/Сребрена Капацитет : 200 ML Големина : Прибл. 3.07x6.29inch(7.8x16cm) Купот Дијаметар : Прибл. 4.72 инчен(12cm) Забелешка : ве Молиме овозможи 1-2cm грешки поради прирачник за мерење.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите