.

.

HOVSCO 12 Бои Уметник Алкохол Маркери Двојна Совет, Четка Highlighter боја маркери за Училишни Деца Возрасни Уметници Цртање и Боење на Истакнување на

HOVSCO 12 Бои Уметник Алкохол Маркери Двојна Совет, Четка Highlighter боја маркери за Училишни Деца Возрасни

мислење на клиентот:

DEN 2397.60
Достапност
Во достапна форма

ЧЕТКА & ДЛЕТО, ДВОЈНО-СОВЕТ, ДВОЈНО ЗАБАВА : Прошируваат вашиот уметнички хоризонти со dual-совет за напредок дизајн!Изберете четка совет за убедливо, calligraphic потези или брзо боја и во големи области со широк длето совет.Единственото ограничување е вашата имагинација.ЛЕСНО МЕШАЊЕ, НЕ SMUDGING : Заборавајте за blotchy, нерамна боење.Висок квалитет на мастило меша лесно да се постигне убава боја ефекти, дури и за почетници.Плус, вашиот уметничко дело никогаш нема да исчезнат или дупка со со текот на времето. 12 БОИ : виножитото е на дофат на вашите прсти - изберете од 12 брилијантни бои и донесе вашите идеи за живот.Без разлика дали тоа е coloring book или ремек-дело во изработка, вашиот уметнички дела е сигурен да блесне со овие четка маркери.АЛКОХОЛ-БАЗИРАНИ МАСТИЛО, СУШИ ВЕДНАШ : Никогаш не дозволувајте влажни мастило уништи вашата работа повторно!Нерешено дупка со-слободен благодарение на својата брзо сушење, алкохол-базирани формула.НАЈДЕТЕ БОИ БРЗО : Не трошете времето во потрага по вистинската боја.Колор-кодирани капи задржи совети од сушење и да ви помогне да најдете било напредок во флеш.Како бонус, слободно носење држи вашиот маркери на организиран и преносни за било која боја авантура!Одличен Подарок Идеја!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите