.

.

YUNZHIDUAN Електронски Фудбалски Тренери Одбори, Тренери Тактички Одбор, Фудбалски Тренер Алатка за Пишување на Табла со Перо, Инстант Избрише - Тренинг Асистент Опрема

YUNZHIDUAN Електронски Фудбалски Тренери Одбори, Тренери Тактички Одбор, Фудбалски Тренер Алатка за Пишување

мислење на клиентот:

DEN 768.00
Достапност
Во достапна форма

★ Фудбал Тактики Одбори:Совршена Стратегија на Одборот,тоа им помага на тренери и играчи брзо да го совладате стратегија.Тренери јасно може да дизајн фудбал, кошарка игра стратегии и стратегија за корекција. ★ План за Обука:На електронски маркер одбор е намалена во однос на 1 : 1 сцена, овозможувајќи им на тренерите да попрецизно се организира тактики и играч позиции, прилагодување на тактики и позиции во секое време. ★ Едно-копче за Бришење И Заклучување на Екранот:Вие само треба да притиснете го избрише копчето на дното, сите хаосот ќе исчезне без трага, Можете исто така може да вклучи заклучување на екранот копчето за привремено зачувување на екранот. ★ Комплетен прибор : Хартија за Пишување Таблета е еднократно, Со појавување на специјалното пенкало, не се грижите за маркерот одеднаш работи надвор од мастило, Тоа нема да боли вашите раце и дамка облека без мастило. ★ Погодни За Сите Возрасти:може да се даде како подарок за тренери/ кошарка/ Фудбал љубовници, или може да се даде како роденденски подарок/одмор подарок за вашето дете да се посветам и да ги инспирира вашето дете кошарка/Фудбалски талент.функција : 1. Лесно да се избрише : Притиснете го копчето "Инстант Избрише" копчето за да ги избришете сите содржини, или употреба на "Точни Избрише" функција на пишување подлога и перо гумичка за бришење точно она што го сакате.Можете исто така да го користите избрише заклучување копче за заклучување на пишување подлога за да се избегне случајно бришење на белешки. 2. Две-лице мулти-цел : Оваа тактичка папка е многу погодна за дизајнирање на играта ден стратегии и замени, но тоа е, исто така, претставува идеален избор за планирање на курсевите за обука и да им помогне на вашиот тим излезе со иновативни позиционирање рутини за да ги збуни противниците.настава Материјал : не ' рѓосувачки челик + пластична Боја : сребро сива Димензии : 30.5 x 23.8 х 0.85 cm/12x9x0.33 инчи Пакет се Вклучени : 1 x Електронски фудбалски или кошаркарски тренер судијата означување одбор забелешки : 1. Ве молиме овозможи димензионални отстапување предизвикана од рачно мерење, мерење методи и алатки. 2. Поради разликата помеѓу снимањето на светлина и го следат, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на производот.Ви благодариме за вашето разбирање.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите