.

.

Гигант XL Маргарита Чаша - 33oz - се Вклопува До 8 Редовни Маргаритите - Забава Единствена Партија Подарок или Стакло за Cinco de Mayo), birthday (Роденден, Нови Години, или Било Пов

Гигант XL Маргарита Чаша - 33oz - се Вклопува До 8 Редовни Маргаритите - Забава Единствена Партија Подарок или

мислење на клиентот:

DEN 599.76
Достапност
Во достапна форма

Масовно големи маргарита чаша има една четвртина од галон (33oz).Направени од страна разнесени стакло.Совршен за Cinco De Mayo, bachelorette партии, тематските пијат партии, студент подарок или голема замолчени подарок.Мерките 8" високи, сад е 7.5" во дијаметар - капка безбедно пакување.Рака Мие, Се Препорачува.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите