.

.

Традиција Марами Ајова Државата Шамија - Ајова Државата Циклони Плетени Класичен

Традиција Марами Ајова Државата Шамија - Ајова Државата Циклони Плетени Класичен

мислење на клиентот:

DEN 599.76
Достапност
Во достапна форма

Акрилик.Плетени од 100% Мека турски Акрилик. 56 инчи долг од 7 инчи широка, плус 3 инчен tassels.БРЕНД НОВИ за 2017!.Официјално Лиценцирани Дел на секоја продажба оди да Држава Ајова.Поддршка на Циклони во Стил!.Традиција Марами' официјално лиценцирани Ајова Државата Циклони шамија е плетени од 100% мека турски акрил и карактеристики на училиште логото и прекар во службен училиште бои.Шамија мерки за приближно 55 инчи од 7 инчи широка, плус 3 инчен tassels.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите