.

.

Littlearth NCAA женска Ombre Натопи Боја Мода Шамија

Littlearth NCAA женска Ombre Натопи Боја Мода Шамија

мислење на клиентот:

DEN 719.76
Достапност
Во достапна форма

100% Акрил.Увезени.Не Затворање затворање.Рака Мие Само.Оваа поврзана poncho е официјално лиценцирани МАК, NHL, NCAA облека објект.Супер меки, 100% акрил, и достапни во вашиот тим е боја.Ombre стил боја начин се појавува со ноктите на главата тим логото на градите.Една големина одговара на повеќето и создава ласкави силуета.Голем, лесно-се грижи за подарок, едноставно рака мие ладно и висат сува.Да си пријатна на зиморничав ноќи гледа играта или да се има една ноќ на градот, а носи натопи боја poncho по Малку Земја Продукции.На официјално лиценцирани помине главата тим логото се издвојува да се покаже елеганција и тим гордост.Ombre натопи обоена во тимот мода бои.Во земјата декорирани во САД.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите