.

.

Бела + Платно Унисекс Џерси Кратки Ракави Т-Маица L ЕСЕН

Бела + Платно Унисекс Џерси Кратки Ракави Т-Маица L ЕСЕН

мислење на клиентот:

DEN 202.80
Достапност
Во достапна форма

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 4.2 мл., 100% Airlume чешлани и прстен-откачи памук, 32 синглови.Унисекс големината.мало одговара.Монтиран на bicep.рамо снимање.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 4.2 мл., 100% Airlume чешлани и прстен-откачи памук, 32 синглови; Унисекс големината; мало одговара; Монтиран на bicep; рамо снимање; Sideseamed; Солза-далеку етикета; За хедер бои, ве молиме погледнете под стил #3001 CVC.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите