.

.

ПУМА ред Бул Ф1 Трки во машка Max Verstappen Спортски Т-Маица Портокал

ПУМА ред Бул Ф1 Трки во машка Max Verstappen Спортски Т-Маица Портокал

мислење на клиентот:

DEN 959.76
Достапност
Во достапна форма

Хоризонтална жакард шари по телото.Боја на подлога на јаката.Печатени Verstappen се заклучи до логоа на градите, името и бројот на задната.Печатени Холандија знаме на полите.Материјал : 100% полиестер.Приклучи се на портокал војска, и искажете ја вашата поддршка за Макс во Zaandvoort со Портокал #33 Спортски Max Verstappen Т-маица.Одликувајќи се Со Холандија знаме, 'Забрза' шари на ракавите, Verstappen брендирање печатени на градите и грбот.Хоризонтална жакард шари по телото Боја на подлога за јака Печатени Verstappen се заклучи до логоа на градите Печатени Verstappen име и број на задните Печатени Холандија знаме на полите Печатени Забрза шари на ракавите Материјал : 100% полиестер Службен лиценцирани ред Бул Рејсинг производ.Дел од Официјалниот fanwear колекција, вклучувајќи тим и возачот брендирани јакни, маици, џемпери, додатоци и многу повеќе.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите