.

.

ПУМА Жените Графички Tee

ПУМА Жените Графички Tee

мислење на клиентот:

DEN 462.72
Достапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Полиестер.Увезени.Не Затворање затворање.Машина За Миење.Сува мобилен : ткаенина фитили далеку влага, па тоа може брзо да исчезне, одржување сте суви и удобно.Се отвори дупка meshed ткаенина, за breathability и протокот на воздух за време на тренингот.ПУМА графички со сезонски појави боја детали на деколте. 100% Полиестер -Mesh-Крај : Анти-Мирис (Анти-Bactericidal); Крај : Био-Базирани Wicking Заврши-110.00 G/M-Ps/01-Сп/002-Парче Обоена Главен Материјал 2 : 100% полиестер -Mesh-Крај : Анти-Мирис (Анти-Bactericidal); Крај : .Сува мобилен : високо функционални материјали нерешено пот далеку од вашата кожа и да ви помогне да бидете сува и удобно за време на вежбање се отвори дупка Meshed ткаенина, за breathability и протокот на воздух за време на тренингот.Исече, dolman силуета за олеснување на движењето за време на тренингот.ПУМА графички со сезонски појави боја детали на деколте.Станот заклучување шевовите за помалку триење за време на вежбање.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите