.

.

Џо САД Koloa Thruster буквален за мрежа Логото Тешки Памучни Маици, Редовни, Голем и Висок

Џо САД Koloa Thruster буквален за мрежа Логото Тешки Памучни Маици, Редовни, Голем и Висок

мислење на клиентот:

DEN 407.76
Достапност
Во достапна форма

Koloa Surf 2-Двострано Thruster Логото Тешки Маица.Адвокатско тешка категорија 6.1-унца, 100% cotton T-Кошули во Редовна, Големи и Високи Големини.Сигурен избор за удобност, мекост и издржливост.Во тешка категорија 6.1-унца, 100% мека откачи памук.Печатени со Koloa Surf Ко.Thruster буквален за мрежа Лого на предната и задната страна на кошула.Во тешка категорија 6.1-унца, 100% памук (preshrunk).Рамо-до-рамо снимање.Coverseamed вратот Двојно-игла полите.Возрасни Големини : S-6 XL и Возрасни Високи Големини : LT-4 XLT.Koloa Surf 2-Двострано Thruster Логото Тешки Маица Печатени со Koloa Surf Ко.Thruster буквален за мрежа Лого на предната и задната страна на кошула.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите