.

.

Бела + Платно Унисекс Џерси Кратки Ракави, Т-Маица, Мали, HTHR ВИСТИНСКИ КРАЛСКИ

Бела + Платно Унисекс Џерси Кратки Ракави, Т-Маица, Мали, HTHR ВИСТИНСКИ КРАЛСКИ

мислење на клиентот:

DEN 230.16
Достапност
Во достапна форма

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Чешлани Памук.Машина За Миење.Пепел е 99% од чешлани ringspun памук, 1% полиестер.Црна Хедер и Атлетик Хедер се 90% памук / 10% полиестер.сите други Хедер/Мешавина од бои се 52% чешлани ringspun памук, 48% полиестер.унисекс големината; мало одговара.монтиран на bicep; рамо снимање.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 4.2 оз, 100% чешлани и прстен-откачи cotton Ash 99% од чешлани и прстен-откачи памук/1% polyester Athletic Хедер 90% чешлани и прстен-откачи памук/10% polyester All други Хедер CVC бои 52% чешлани и прстен-откачи памук/48% полиестер 30 singles Taped shoulders Side-seamed Retail fit Unisex sizing Sizes : XS - 4 X.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите