.

.

Под Оклоп Мажите Техника 2.0 Потпис на Резервоар

Под Оклоп Мажите Техника 2.0 Потпис на Резервоар

мислење на клиентот:

DEN 310.32
Достапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Поврзана.Увезени.Се повлече На затворање.Машина Wash.UA Техника на платно е брзо сушење, ултра-меки & има повеќе природни чувствуваат.Материјал фитили пот & суши навистина брзо.Под Оклоп е мисија е да се направи на сите спортисти подобро преку страст, дизајн и немилосрдните извршување на иновации.Каде почнавме?Сето тоа започна со идеја да се изгради супериорен Т-маица.Технологијата зад Под Оклоп различни производ асортиман за мажи, жени и млади е комплексен, но програма за учи на бенефиции е едноставна : да се носат Heat Gear кога е жешко, Cold Gear кога е ладно, и All Season Gear помеѓу extremes.UA Техника™ ткаенина е брзо сушење, ултра-меки & има повеќе природни чувствуваат.Материјал фитили пот & суши навистина брзо.Анти-мирис технологија е врвен иновација која ви помага спречува мирис.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите