.

.

NAZSVG Жените Солидна Боја Полите Јазол Мода Обичните Круг Вратот Долг Ракав Т-Shir

NAZSVG Жените Солидна Боја Полите Јазол Мода Обичните Круг Вратот Долг Ракав Т-Shir

мислење на клиентот:

DEN 527.76
Достапност
Во достапна форма

ТКАЕНИНИ - Оваа се наоѓа на врвот е направен од 75% полиестер и 25% памук кожата-пријателски материјал.На лесни ткаенини е мека и да не се види преку, еластичен материјал нуди голема удобност на вашата кожа во цела сезона.Произведено во САД и Увезени.РАЗНОВРСНА КОШУЛА ЗА СЕКОЈ ПРИЛИКИ - Кога Ќе се Комбинираат Плетени кошула Со Фармерки И Глуждот Чизми, Ќе го Истакне Вашиот Моден Свесен Карактер.Пар Со Leggings И Патики Имате Луксузен Homewear Облека Со Совршена Носи Гаранција.Стилизирана Со Ласкави Ѓердан, Едноставна Ранец, Висок Пораст Тесни Фармерки, И Писклив Начичкана Сандала затворање.НОСАТ ПРИЛИКА - повик долг ракав кошула е погодна за клубот, партија, ноќта, одмор, патување, на шопинг, вечер, birthday (роденден), улица, плажа, се случува надвор, спорт, фестивал, дневен дом и други посебна прилика, за шик датум ноќ изгледаат и имаат женски и стилски изглед, совршен за пролет, лето, есен,зима.tees за жените tshirt веледрогерија колачиња т кошула да стори повеќе од она што те прави среќен т-маица organza блузи женска долг ракав crewneck лабава секојдневен т кошула мечка т кошула најдобри фармерки за жените долг ракав кошула графички tees за жените стиви nicks кошула, црна резервоарот врвот vlone tee блиски пријатели т кошула сечење на врвот најдобри бански костуми perfect женска fasion кошула останува mccrearys tees camisoles старечки градник црвена кошула tees до вашата врата 10x10 крошна замена на топ женска графички tee најдобри т кошули за жените плус големина.женска плетени поло dashiki кошула долг ракав collared кошула turnstile merch tshirt жените пак 2xl високи женска т кошули потопла од hoochie coochie резервоарот врвот црвено tee кошула денот на таткото t кошули кошула 5xl кошули домот блузи ретро т кошули џокер т кошула исечете блуза кошули за жените врвот на жените долго суичери за жените салата т кошули за жените sequin резервоарот врвот 3x т кошули за жените најдобри градници за големи биста крајната т-маица градник тренингот резервоарот на врвот бес против.маица ладно рамо tee кошули кошула плус големина бикини врвот кавга ракав блузи, за жени назад на циганска дека јас сум т-маица жените v деколте, t кошули пакет biggie smalls кошула dunder mifflin кошула обичен т најголемиот дел цел т кошули црисс резервоарот блузи, за жени т кошула дизајн на интернет надвор кошула v деколте, блузи, за жени црна чипка cami тренингот т кошули frankie вели релаксираат кошула пливаат костуми, жените плус големина ладно рамо блузи, за жени црвено исклучено рамо врвот неонски зелена маица портокал.Материјал : 90%ратификација и 10%Spandex.Добра еластичност, мека, удобно и топло.Карактеристики : Crewneck,Лабава Одговара,Печатени Pullover,Обичните Шик Стил,те Прави во мода оваа есен и winter A извртени јазол во полите дава оваа едноставна sweatshirt многу карактер.Оваа мека crewneck суичери е направен од врвен квалитет ткаенина.Ќе се чувствувате удобно, дури и ќе се носат без undershirt.МИЕЊЕ на ГРИЖА : машина за миење или рака мие со ладна вода, не insolating,не белење, не сува топлина.Информација за производот : Пол : Женска Должина : редовни Стил : Случајни,мода Повод : Вообичаена,Секојдневна И рака мие и во машина за миење е во РЕД Пакет вклучуваат : 1 PC Блузи.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите