.

.

Основни Концепти на Мажите Виски Реката Хибрид Кошула

Основни Концепти на Мажите Виски Реката Хибрид Кошула

мислење на клиентот:

DEN 1487.76
Достапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Најлон.Увезени.Предвремени затворање.Бисер лице предвремени затворање, dual прилепува на ткаенината.Сите облечени со никаде да се оди?Не повеќе.На Виски Реката Хибрид е најспособниот кошула некогаш.Кул ретро стил може да биде прво нешто што ќе го видите, но ветрот и отпорен на вода најлон лице се крие врзани лесни полиестер поставата внатре што фитили и дише за стилски удобност.Го земам од планината кон реката за да паб.Ги исполнуваат на вашиот нов омилен кошула.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите