.

.

Под Оклоп Жените Технолошки Иновации V Деколте, T-Shirt

Под Оклоп Жените Технолошки Иновации V Деколте, T-Shirt

мислење на клиентот:

DEN 647.76
Достапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 84% Полиестер, 16% Elastane.Imported.UA Техника на платно со мрежа текстура е брзо сушење, ултра-меки & има повеќе природни чувствуваат.Материјал фитили пот & суши навистина брзо.Длабоко V деколте, јака & потенок одговара даваат елегантен, повеќе женската силуета.Под Оклоп мисија е да се направи на сите спортисти подобро преку страст, дизајн и немилосрдните извршување на иновации.Каде почнавме?Сето тоа започна со идеја да се изгради супериорен T-shirt.UA Техника на платно со мрежа текстура е брзо сушење, ултра меки & има повеќе природни чувствуваат.Под Оклоп е мисија е да се направи на сите спортисти подобро преку страст, дизајн и немилосрдните извршување на иновации.Каде почнавме?Сето тоа започна со идеја да се изгради супериорен Т-маица.Технологијата зад Под Оклоп различни производ асортиман за мажи, жени и млади е комплексен, но програма за учи на бенефиции е едноставна : да се носат Heat Gear кога е жешко, Cold Gear кога е ладно, и All Season Gear помеѓу крајностите.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите