.

.

Под Оклоп Жените Whisperlight Долг Ракав

Под Оклоп Жените Whisperlight Долг Ракав

мислење на клиентот:

DEN 691.20
Достапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Whisperlight ткаенина дава поголема водат & наплата, ултра-меки се чувствуваат и повеќе дише перформанси.Материјал фитили пот & суши навистина брзо.Облик, падна полите за зголемена покриеност.Уникатен open назад детали.Под Оклоп е мисија е да се направи на сите спортисти подобро преку страст, дизајн и немилосрдните извршување на иновации.Whisperlight ткаенина дава поголема водат & наплата, ултра-меки се чувствуваат и повеќе дише перформанси.Под Оклоп е мисија е да се направи на сите спортисти подобро преку страст, дизајн и немилосрдните извршување на иновации.Каде почнавме?Сето тоа започна со идеја да се изгради супериорен Т-маица.Технологијата зад Под Оклоп различни производ асортиман за мажи, жени и млади е комплексен, но програма за учи на бенефиции е едноставна : да се носат Heat Gear кога е жешко, Cold Gear кога е ладно, и All Season Gear помеѓу крајностите.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите