.

.

Мажите Слободно Блузи Чиста Боја Кратко Sleeve Копчето Надолу Џеб Ретро Лето Мода Т Кошули Блуза Tee Кошула,машки Блузи

Мажите Слободно Блузи Чиста Боја Кратко Sleeve Копчето Надолу Џеб Ретро Лето Мода Т Кошули Блуза Tee Кошула,машки

мислење на клиентот:

DEN 455.76
Достапност
Во достапна форма

Памук и Лен.Произведено во САД и Увезени. ★★★【Големина известување】Нашата големина е различна од е.Ве молиме љубезно се однесуваат на големината на табелата покажа во слика.затворање.KNOW-HOW : Ова кошула со своите светли бои се направени од меки, тенки и многу светлина материјал и затоа е идеален за топли и сончеви денови.Но, дури и на постудено денови можете да комбинирате оваа Хавајски кошула со Т-маица и вие сте вистински око-catcher и се чувствуваат удобно преку лабава одговара.Без разлика дали се на одмор, на плажа, дури и на работа или во тема партија, што сигурно ќе добиете многу комплименти.Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Нашата маици се погусти и од повисок квалитет во споредба со конкурентските производи во оваа цена опсег.Само преку погусти материјали успееме во остварувањето на таква боја сјај.Покрај тоа, материјалот е поотпорен.Сепак, тоа не го изгубат својот тенок и лесен текстура.ПОВОД - Модерен печати стил копчето кошули се погодни за одмор, работа, слободен, вечера, костимот партии, тематските партии, streetwear, Хип Хоп Емисии, дневна life.INFO : исто така, Ќе сакате ова Хавајски Кошула во други бои или со различен дизајн?Ние исто така имаме маици со Хавајски или цртан филм шеми на бои Црна, Црвена во Жолта боја Сина, Розова Зелена Тиркизна Портокал Виолетова и така натаму - Едноставно посетете ја нашата продавница или кликнете на производителот име Yhjh над производ наслов.Адвокатско кратки ракави кошули повик редовна одговара.Ве молиме однесуваат на големината на табелата слика внимателно (Не Големината на Табелата).Мажите Слободно Блузи Чиста Боја Кратко Sleeve Копчето Надолу Џеб Ретро Лето Мода Т Кошули Блуза Tee Кошула,машки Блузи Карактеристики : 1.Тоа е направен од високо квалитетни материјали, трајни производи за вашата дневна носи! 2.Стилски и Модата, како и на ткаенина се чувствува толку мек и удобен! 3.Уникатен стил, направи што мода, убав.Информација за производот : Сезона : Летни Пол : Мажи Повод : Секојдневниот,Партија Шаблон Тип : Печатени Стил : Случајни Крпа должина : Редовни Ракав Должина : Краток Ракав Декорација : Копчето Одговара : Одговара на сличен легален начин да големината Дебелина : Стандард Она што ќе добиете за : 1 X Мажи Копчето Надолу Кошули.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите