.

.

ГОР Носат Жените Windproof Работи Кошула, Р3 Жените Делумно WINDSTOPPER Кошула

ГОР Носат Жените Windproof Работи Кошула, Р3 Жените Делумно WINDSTOPPER Кошула

мислење на клиентот:

DEN 2418.96
Достапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Други Влакна.Увезени.Машина За Миење.Дами кошула за кул временските услови.Форма се Вклопуваат/Тркач-специфични намали.ГОР WINDSTOPPER Технологија : Windproof, вода-отвратителен и исклучително дише.Топла и удобна стенд-ап јака, се Водат внесува во половината, Погоден за носење со ранци.ГОР Р3 ЖЕНИТЕ Делумно ГОР WINDSTOPPER Кошула, Големина : XS, Боја : Црна/Сива, 100288.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите