.

.

Шампион во машка Наследство Долг Ракав Tee, Двојно Логото

Шампион во машка Наследство Долг Ракав Tee, Двојно Логото

мислење на клиентот:

DEN 480.00
Достапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Памук.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење. 4 инчен роза В лавра со 15 инчен тетоважа ракав екран отпечатоци.Во тешка категорија џерси (7 мл).Стандард се вклопуваат.Граница вратот гердан.Двојно игла конструкција за дополнителна издржливост.C логото парче на левиот ракав.Долги ракави tee оди надвор стандард проблем со покачена конец бод "ц".

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите