.

.

adidas Мажите Град База на Резервоарот Врвот

adidas Мажите Град База на Резервоарот Врвот

мислење на клиентот:

DEN 599.76
Достапност
Во достапна форма

48% Памук/47% Модални/5% Elastane.Увезени.Не Затворање затворање.Машина За Миење.Влага-управување со резервоар врвот за мажи.Редовно одговара; Мека, еластичен се чувствуваат.Криви droptail полите.Се после тоа, но не жртва удобност.Оваа мажите adidas обука резервоарот врвот е мек и еластичен, помагајќи ти да се движи слободно и лесно преку секоја фаза на вашиот тренингот.Таа е изградена за да управувате со влага, па што и да правиш за да ја добиете вашата срцето горе, остануваш сува.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите