.

.

Колумбија Жените Ложа II членови на Екипажот

Колумбија Жените Ложа II членови на Екипажот

мислење на клиентот:

DEN 607.68
Достапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 75% Памук, 22% Полиестер, 3% Elastane.Увезени.ДОЛГ РАКАВ ТОПЛИНА : Колумбија Ложа II Екипажот е долг ракав pullover кој нуди пријатна решение за дообработка носат.ПАМУК се ВКЛОПУВААТ : Направени од памук, полиестер мешавина на оваа sweatshirt е мека на кожата и ги нуди сите-ден удобност.РАЗНОВРСНА СЛОЈ : Со удобноста ребра во ткаенината и полите, а членови на екипажот деколте, и долги ракави, ова pullover прави за пријатна вториот слој.КОРИСНА СТИЛ : Ништо не вика топол и удобен, како оваа сезона сите членови на екипажот, со удобноста водат ткаенина и со две згодни страна џебови.ИЗГРАДЕНА МИНАТАТА : Колумбија е внимание на детали е она што ги поставува нашата облека, освен.Впишување само на највисок квалитет на материјали, експерт крои и изработка.Ова е долготраен пот-shirt ќе уживате за сезони за да се дојде.Лесно е да се фрли на повеќе други слоеви, ова екипажот sweatshirt карактеристики страна џебови за топлина и за складирање во удобно, еластичен дизајн.Оваа Колумбија екипажот pullover карактеристики редовно се вклопуваат и супер-меки ткаенини за удобно секојдневна облека.Нашиот потпис логото е избрана по ракав за храбар стил.Две рачни џебови и сте подготвени да се справи со било каков тренинг, прошетка, или на повик недела дома.Колумбија е понудата на овој екипажот во повеќе големини и бои.Редовно Се Вклопуваат.За да се обезбеди големина можете да изберете е во право, да ги користат нашите големината на табелата и следниве мерење инструкции : За ракави, со почеток во центарот задната страна на вратот и да се измери преку рамо и надолу за да ракавот.Ако излезе со делумна број, тркалезни до следното дури и бројот.За градите, мерка во потполност дел на градите, под мишките и во текот на плешките, одржување на лента мерка фирма и ниво.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите