.

.

Злите Tees Женска DC Кратко Sleeve LEX LUTHOR Големи Т-Маица Tee

Злите Tees Женска DC Кратко Sleeve LEX LUTHOR Големи Т-Маица Tee

мислење на клиентот:

DEN 796.56
Достапност
Во достапна форма

Preshrunk Памук.Собори сува.Материјал - 100% Preshrunk Памук.Официјално Лиценцирани.Таму може да биде мало Оцет мирис како дел од печатење процес.Тоа ќе исчезне по 1 миење.Пред-Shrunk за да се минимизира намалување.Машина За Миење, Собори Сува.Родово - Женска.Карактеристики.Материјал - 100 Preshrunk Памук.Официјално Лиценцирани.Таму може да биде мало Оцет мирис како дел од печатење процес.Тоа ќе исчезне по 1 мие.Пре-Shrunk за да се минимизира намалување.Машина За Миење Собори Сува.Родово - Женска.Тип - Tee.Sleeve Тип - Кратки Ракави.Колекција - Dc.Отпечаток - Dc-Lex Luthor.Боја - Црна.Големината - Големи.Објектот Тежина - 0.45 lbs.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите