.

.

adidas Мажите е Дизајниран 2 Движат Обичен Tee

adidas Мажите е Дизајниран 2 Движат Обичен Tee

мислење на клиентот:

DEN 293.52
Достапност
Во достапна форма

51% Полиестер/49% Рециклиран Полиестер.Увезени.Не Затворање затворање.Машина За Миење.Секојдневна т-маица за обука.Редовно се вклопуваат.Ребрести crewneck.Заработи вашиот следен ден.Оваа adidas машка маица апсорбира влага да ги задржи и ќе се исуши, додека ќе се обучуваат.Нежните ткаенини обезбедува мека удобност преку напорна работа.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите