.

.

Мачка 8 Етернет Кабел 50 ft Висока Брзина на Рамен Мрежен Кабел, Мачка 8 Етернет Кабел 100 FT Најлон Плетенка Висока Брзина на Рамен Мрежен Кабел

Мачка 8 Етернет Кабел 50 ft Висока Брзина на Рамен Мрежен Кабел, Мачка 8 Етернет Кабел 100 FT Најлон Плетенка

мислење на клиентот:

DEN 1199.04
Достапност
Во достапна форма

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Вклучува : [Мачка 8 Етернет Кабел 50 ft & Најлон Плетенка Мачка 8 Етернет Кабел 100 ft].Станот Дизајн и Бесплатно Клипови : дури и не Можат да се чувствуваат или се види тенок 50 нога етернет кабел работи под килим или тепих со тенок големина.Полесно да се редат против ѕид.Флексибилни, Тенка, Незабележливо, но Харди.Да зачувате простор ако вие не треба целата должина.Исто така, во комплет со 20 Клипови за слободни да се поправи кабел на ѕидот и агол.Висока Брзина Етернет Кабел 50ft : Направен од 4 заштитените foiled извртени пар (U/FTP) и 100% Кислород за Слободни Бакар Core 30 AWG, оваа мачка 8 интернет кабел поддржува пропусен опсег до 2000 MHz и ослободување на брзината на пренос на податоци до 40 Gbps.За онлајн игри и онлајн high definition видео стриминг сервер апликации, cloud computing, видео надзор, PS4 интернет конекција.Одлична Стабилност : U/FTP заштитените gigabit ethernet кабел 50 ft е ефикасен во намалување на EMI/RFI Пречки и да се обезбеди највисок верност за долго растојание за пренос на податоци.Со повеќе штитови, тоа обезбедува помалку packet loss rate, со брз и стабилен интернет искуство при гледањето на smart TV онлајн, симнување, игри.Универзална Компатибилност : Мачка 8 стан од 50 метри етернет кабел е компатибилен со Cat7/Cat6/Cat5/Cat5e Етернет кабел.Со 2 трајни злато позлатен RJ45 Конектори,Тоа е целосно компатибилен за Xbox Еден, Xbox 360, Прекинувачи, Рутери, Модеми, PS3, PS4, PS5, Компјутер, Лаптоп,ТЕЛЕВИЗОР Кутија Принтери, Мрежни Принтери, Network Attached Storage Уред, АДСЛ, NAS, Vo IP телефони и повеќе.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите