.

.

Мачка 6 Ethernet Кабли Печ Интернет Кабел 5 Pack (0.080.40.81.22, Сино) Различни Должини 5-Пакет

Мачка 6 Ethernet Кабли Печ Интернет Кабел 5 Pack (0.080.40.81.22, Сино) Различни Должини 5-Пакет

мислење на клиентот:

DEN 311.76
Достапност
Во достапна форма

Секоја Мачка 6 интернет кабел направени на 24 AWG чисто голи бакарна жица.Безбедна кабелска интернет врска со исклучителна брзина и сигурност.Погоден за висок-брзина 10 GBASE-Т интернет конекција за LAN мрежа апликации,како што се Компјутери, сервери, принтери, рутери, switch кутии, и повеќе, додека останатите целосно наназад компатибилен со вашата постоечка мрежа.На жичен Мачка 6 кабел за податоци,висок пропусен опсег до 550 MHz гарантира високо-брзински пренос на податоци за сервер апликации.Погоден за 2-10000 Mbps (мега) широкопојасен интернет кои може да гарантира пренос стапка на опремата,можат ефикасно да се избегне доцнење, заостанува или се фрли,одлична и за играње игри.Секоја торба е преполна со пет линии, различни должина спецификации за да ги задоволат вашите работа и секојдневна употреба,ве молиме да изберете различни опции за да ги задоволи вашето барање.Споредување со други 32 AWG Етернет кабел, 26 AWG Cat6 е подебел, многу побрзо и стабилна во пренесување на податоци, која е совршено погодна за ПИ smart производи.Оваа мачка 6 интернет кабел е наменета за корисници кои имаат потреба од висока брзина и високи перформанси мрежи.Мачка 6 Етернет Кабел Мрежа Интернет Кабелот (0.08" 0.4" 0.8" 1.2" 2", Сино).

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите