.

.

AKT Етернет Кабел Cat6 LAN Кабел UTP МАЧКА 6 RJ 45 Мрежен Кабел Печ Кабелот за напојување за Лаптоп Рутер RJ45 Мрежен Кабел

AKT Етернет Кабел Cat6 LAN Кабел UTP МАЧКА 6 RJ 45 Мрежен Кабел Печ Кабелот за напојување за Лаптоп Рутер RJ45

мислење на клиентот:

DEN 2174.40
Достапност
Во достапна форма

Етернет Кабел:Мачка 6 Етернет кабел обезбедува универзална поврзаност за LAN мрежа компоненти како што се Компјутери, компјутерски сервери, принтери, рутери, switch кутии, мрежа медија плеери, NAS, Vo IP телефони, По уреди.Станот печ Мрежен кабел:Тенка и совршено се вклопува под тепих, не се мачат да одат низ вратата јаз, дојде со кабел клипови и велкро ремени се избегне испреплетени кабли и заштедува простор.RJ45 конекции:lan кабел поддржува сите уреди со RJ45 Приклучоци, како што се PC / Компјутер / Лаптоп / Лаптоп / Конзола за игри / DSL Модем / Прекинувач / Рутер и повеќе.Многу издржливи и цврста градба.Висока брзина кабел:Тоа е категорија 6 Оценет Gigabit Ethernet перформанси, и 550 MHz опсег на капацитети.Иднина-доказ вашата мрежа за 10-Gigabit BASE-T Ethernet (со компатибилност наназад за да се намали каблирање 10/100/1000 Ethernet.).Квалитетот на Изградба:Без компромис е направен кога производство нашите кабли,Shileded Мрежен кабел за подобро connecttion,совршен за користење во голема бучава средини каде оклопна ќе се обезбеди дополнителна поддршка.Етернет Кабел со Голема Брзина RJ45 Мрежа LAN Кабел од Рутер Компјутер Cables Application : широко се користи во компјутер, лаптоп, туш, switch, ТВ, set top box, камера, Network Storage NAS, сервер и друга опрема.Спецификации Мачка 6 : Интерфејс тип : RJ-45 connector Operating средина : indoor Application : рутер ps4 xbox и други мрежа equipment Line дијаметар : 6mm Material : superconducting alloy Data брзината на трансфер : 1000 Mbps Storage температура : -40 75 степени Celsius Operation температура : -40 75 степени Celsius Tensile сила : 1000 NCompressive сила : 250 PLength : 0.5 m / 1.64 фт, 1m / 3.28 фт, 1.8 m / 5.9 фт, 3м / 9.84 фт, 5m / 16.4 фт, 7.6 m / 24.93 фт, 10m / 32.8 фт, 15 милиони / 49.21 фт, На 20 милиони / 65.61 ft Note : ве Молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење.Поради различни екранот и друга светлина, сликата не може да се покаже вистинската боја на објектот.Ви благодариме за вашето разбирање.Пакет : 1 x Мрежа LAN Кабел.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите