.

.

MyCableMart 25ft Cat6 Ethernet RJ45 Patch Кабел, Заробени, Snagless Стартува, Виолетова

MyCableMart 25ft Cat6 Ethernet RJ45 Patch Кабел, Заробени, Snagless Стартува, Виолетова

мислење на клиентот:

DEN 162.00
Достапност
Во достапна форма

24 AWG Бакар Извртени Парови. 1 Gbit поддршка. 50u Злато Позлатен контакти.Ro HS Согласност.ИСПОРАКА ТЕЖИНА (Секоја од нив) : 0.60 lbs.Се поврзува било CAT6 апликација како што е компјутер за центар, patch panel или ѕид џек.Оваа 550 MHz CAT6 ПВЦ заробени печ мозок ги исполнува упатствата за минлив исхемичен напад/ОВЖС 568 A спецификации, и поддршка на сите CAT6 и други голема брзина апликации.Тоа е верижен жици за додаде кабел флексибилност.Технички Спецификации : 26 AWG Бакар извртени pairs Suitable за било 10 Mbit, 100 Mbit, 1 GB мрежа стандарди до 330ft сегмент runs550 Mhz Категорија 6, надминува IEEE стандарди соодветни за 1 Gbit мрежи.Unshielded Извртени парови (UTP) погоден за повеќето бизнис и домашна мрежа installations CM NEC Оценет за ѕид за инсталација (Домашна или бизнис)ги Исполнува упатствата за ОВЖС/БИРОТО за минлив исхемичен напад-40 A за Невоља 568 B standards50u Злато Галвански контакт Моделирани Вирус Олеснување подигање connectors Ro HS-2 Compliant See ТЕХНИКА DOC за цртање и дополнителни технички information NOT УЛ Наведени, но се среќава УЛ стандарди.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите