.

.

FIBBR Мачка 8 Етернет Кабел, 40Gbps 2000Mhz Голема Брзина Gigabit LAN Мрежа Кабли со RJ45 Злато Позлатен Приклучок за Рутер, Модем, PC, Прекинувачи,Лаптоп(4.92 ft)

FIBBR Мачка 8 Етернет Кабел, 40Gbps 2000Mhz Голема Брзина Gigabit LAN Мрежа Кабли со RJ45 Злато Позлатен Приклучок

мислење на клиентот:

DEN 352.80
Достапност
Во достапна форма

【УЛТРА ВИСОКА БРЗИНА】МАЧКА 8 Етернет Кабел за поддршка на пропусен опсег до 2000 MHz и до 40 Gbps пренос на податоци брзина што е 4x од фреквенцијата на МАЧКА 7 кабел,така можете да се поврзете со вашиот LAN/WAN сегменти и вмрежување опрема во максималната брзина и да сурфате на интернет, да стримувате видео клипови, музички и други податоци со голема брзина без да се грижиш за кабли предизвикување хаос. 【ЧУВСТВУВАТЕ СТАБИЛНИ ПЕРФОРМАНСИ】FIBBR Cat8 Рамен Етернет Кабел се направени од 4 Пара 100% 26 WAG чиста & дебели Заштитените извртени пар на бакарни жици (STP) да се спротивстави на надворешно мешање и да се обезбеди стабилна сигналот на мрежата. 【ТРАЈНИ&ПОДОЛГ животен век】Потрајни & Подолг животен век : Го FIBBR Интернет кабли донесе чиста бакарни жици и позлатени RJ45 приклучок функција отпорност на корозија, анти-оксидација и повеќе чувствителни.Премиум материјалот, обезбеди подолг животен век квалитет и подобри перформанси.Флексибилни, Тенка, Незабележливо, но Корисна и Издржливи. 【ГОЛЕМА КОМПАТИБИЛНОСТ】професионални мрежен кабел ги исполнува сите предложени CAT8 кабел барања и компатибилен со постари CAT7, CAT6, CAT6e, CAT5 и CAT5e кабел стандарди.Овој кабел може да се користи во речиси секој вид на животната средина, било да е тоа канцеларија, дома или дури и LAN настани. 【ПРИЈАТЕЛСКИ УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ】Секој производ е exhaustively тестирани пред да се продаваат.И ние нудиме 18 Месеци производителот гаранција и животниот век пријателски сервис за поддршка.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања, професионална и брза услуга на клиентите ќе бидат понудени во рок од 24 часа.Големина : 4.92 ft.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите