.

.

Кабли Директни Онлајн Cat8 Бела 25FT SFTP Ethernet Patch Кабел 26AWG Бакар Fluke Заверена Жица

Кабли Директни Онлајн Cat8 Бела 25FT SFTP Ethernet Patch Кабел 26AWG Бакар Fluke Заверена Жица

мислење на клиентот:

DEN 574.80
Достапност
Во достапна форма

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Категорија 8 кабел направени од 4 заштитените Извртени Парови (Кислород-free) бакарна 26 AWG), со 24 K позлатени контакти.S/FTP - Генерално алуминиумска фолија штит и плетенка штит, Тројно Заштитените Извртени пар.Заштита од електромагнетни пречки и радио-фреквенција пречки (EMI/RFI), и ја елиминира alien crosstalk (AXT).Поддршка 25 GBASE-Т и 40 GBASE-Т апликации развиени од страна на IEEE.Ги исполнуваат сите предложени МАЧКА 8 кабел барања и компатибилен со постари CAT7, CAT6, CAT5 и CAT5e кабел стандарди.Сигурен, ефикасен пренос на податоци за сервер апликации, cloud складирање, конзоли, игри, видео стриминг и повеќе.Cat5 работи на 100 MHz и може да пренос на податоци со брзина до 1000 Mbps.Cat6 работи на 250 MHz и може да се добие до 1 Gbps.Cat7 прозорци на анте значително со 600 MHz и 10 Gbps стапки.Кабли Директни Онлајн Мачка 8 е уште повеќе еден чекор понапред со обезбедување на иднината доказ кабел, на пр. 40 GBASE-Т преку еден кабел!.Тоа се користи beneficially во TCP/IP и UDP апликации каде бит-точни, бурно-слободен префрлување на податоци е од клучно значење, на пр. 4 K и 8 K видео стриминг, висок квалитет на музика стриминг (на пр. 32 бита @

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите