.

.

Пакет – 2 Предмети: RJ45 Cat6 Корекција Приклучоци, 50 Пакет - Blue + RJ45 Cat6 Помине Низ Конектори, Пакување од 200

Пакет – 2 Предмети: RJ45 Cat6 Корекција Приклучоци, 50 Пакет - Blue + RJ45 Cat6 Помине Низ Конектори, Пакување

мислење на клиентот:

DEN 2163.60
Достапност
Во достапна форма

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. ✅ Производ 1 - RJ45 Cat6 Корекција Приклучоци, 50 Пакет - Сина. ✅ Производ 2 - RJ45 Cat6 Помине Низ Конектори, Пакување од 200. Пакет – 2 Предмети : RJ45 Cat6 Корекција Приклучоци, 50 Пакет - Blue + RJ45 Cat6 Помине Низ Конектори, Пакување од 200.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите